Motorola KRZR K1

Posted on
Czy powtórzy sukces swojej po­przedniczki. RAZR? Całkiem moż­liwe, zwłaszcza że wygląda jeszcze bar­dziej pociągająco. Świetnie leży w dłoni i robi wręcz wrażenie odlanej z jedne­go kawałka metalu – co nieczęsto zdarza się w przypadku telefonów o składanej konstrukcji. A przy tym w jej menu znaj­dziemy wszystkie podstawowe funkcje, jakich oczekiwalibyśmy od multimedial­nego aparatu.
Jest tu więc całkiem do­bry odtwarzacz MP3, który w połączeniu z przeciętnej jakości słuchawkami może zapewnić nam nieco rozrywki. Jest też dwumegapikselowy aparat (bez lampy błyskowej) i slot kart microSD. Fabrycz­nie dołączona karta 128 MB to dodatek, który pozwoli od razu robić zdjęcia lub słuchać muzyki.
Plaska klawiatura na pierwszy rzut oka może wydawać się niewygodna, ale zmienimy zdanie, gdy tylko zabierzemy się do pisania. Każdy klawisz ma wtopio­ny gumowy element, który pozwala wy­czuć palcem, czy trafiamy gdzie trzeba, każde naciśnięcie klawisza jest wyraź­nie wyczuwalne. Menu aparatu trudno jednak uznać za ergonomiczne. Będzie sprawiało problemy zwłaszcza osobom używającym dotąd komórek Nokii, Samsunga albo Sony Ericssona. Zjawiskowa obudowa KRZR robi do­skonale wrażenie, ale niestety w nor­malnym użytkowaniu szybko pokryje się odciskami naszych palców – wszyst­ko na niej widać. Lustrzaną powierzch­nię trzeba często przecierać, jeśli chce­my, żeby olśniewała swoim wyglądem.
Cena słuchawki jest stosunkowo wyso­ka i zdecydowanie nie ma odzwiercie­dlenia w zestawie dostępnych funkcji. W tym przypadku płacimy za wygląd -trudno jednak nie zauważyć, że zdecy­dowanie jest za co płacić.

Fatal error: Allowed memory size of 67108864 bytes exhausted (tried to allocate 52 bytes) in /home/content/b/e/s/best5902/html/wp-includes/cache.php on line 621